Garrettův web

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Dračí doupě

Moduly k Asterionu

Nemrtví a světlonoši:
Hlavní text (70 stran) obsahuje Umrlčí království, Ostrovy zářícího slunce, organizace, cizí postavy, dodatky.

Klíč bytostí astrálních (48 stran) obsahuje
36 nemrtvých myšlenkových bytostí, světlonošů a upíry.

Temné dny Železných dolů (32 stran) je kompletně připraveným dobrodružství pro DrD.

Aplikace pravidel DrD (32 stran) obsahuje nové povolání nekromanta a popis dalších skutečností z tohoto modulu pomocí mechanismů Dračího doupěte. Příloha: barevná mapa Umrlčího království formátu A2, obal s černobílou mapou Ostrovů zářícího slunce a plánkem k dobrodružství.


Obloha z listí a drahokamů:
Hlavní text (98 stran) obsahuje popis Červeného lesa, Khelegových hor, Lesa padajících stínů, Minkoru, Bergondu, Seliaku a vše o skřítcích. Klíč bytostí astrálních (20 stran) obsahuje bytosti hvozdu a hor - 15 myšlenkových bytostí. Skřítčí srdce (39 stran) je kompletně připravené dobrodružství pro DrD. Asterion - Obloha z listí a drahokamů dále obsahuje aplikaci pravidel DrD (27 stran) a popis reálií z tohoto modulu pomocí pravidel Dračího doupěte. Příloha: 8 kartiček znaků. Mapy Lesa padajících stínů, Khelegových hor, Červeného lesa, Zlatého lesa a Skřítčích vrchů. Plán Minkoru. Obal s černobílými mapami podzemní části Minkoru a center skřítčích měst Imchejly a Pakvašína.


Písky proroctví:
Hlavní text (100 stran) obsahuje popis oblastí severozápadní Tary, Derteon, postavy, společenské a politické uspořádání, historii, kroniku.
Klíč bytostí astrálních (20 stran) dále obsahuje pojednání o tvůrcích živlů a 20 myšlenkových bytostí.
Stínová dýka (30 stran) je kompletně připravené dobrodružství pro DrD. Asterion - Písky proroctví dále obsahují aplikaci pravidel DrD (16 stran)
a popis reálií z tohoto modulu pomocí mechanismů Dračího doupěte. Příloha: Barevná mapa severozápadní Tary formátu A2. Obal s černobílými mapami Rilondu a povrchu Derteonu.Vzestup temných bohů:
Hlavní text (116 stran) obsahuje pojednání o bozích, náboženstvích a církvích na Asterionu, popis jednotlivých bohů.

Klíč bytostí astrálních (28 stran) dále obsahuje 27 myšlenkových bytostí sloužících jednotlivým bohům.

Potřeba boha (36 stran) je kompletně připravené dobrodružství pro DrD. Asterion - Vzestup temných bohů dále obsahuje aplikaci pravidel DrD (30 stran), nové povolání kněze a popis dalších skutečností z tohoto modulu pomocí mechanismů Dračího doupěte.
Příloha: Errata k popisu plánků uvedených na obalu. Obal s černobílými plánky církevních budov a barevným plánkem k dobrodružství.Z hlubin zelené a modré:
Hlavní text (78 stran) obsahuje popis Erinu, Džungle padlých stromů, Duhového pralesa, Severní Dálavy, ostrovů a námořnictva a podmořské říše. Osobnosti a organizace.

Klíč bytostí astrálních (20 stran) dále obsahuje 15 myšlenkových bytostí obývajících hlubiny džunglí a moří.

Kouzlo moci (40 stran) je kompletně připravené dobrodružství pro DrD. Asterion - Z hlubin zelené a modré dále obsahuje aplikaci pravidel DrD (21 stran) a popis reálií z tohoto modulu pomocí pravidel Dračího doupěte.
Příloha: 8 kartiček znaků a erbů. Barevná mapa A2 všech oblastí. Obal s černobílými mapami Erinu a Jižní Dálavy.Zlatá pavučina
Hlavní text (98 stran) obsahuje obsáhlé informace o obchodu, městech, peněžnictví, bankách, lichvářích, zlodějích a jejich organizacích, dále popis společnosti orků a rozsáhlý ceník. Klíč bytostí astrálních (24 stran) obsahuje popis 19 strážců a sběračů pokladů. Obří jeskyně (39 stran) je kompletně připravené dobrodružství pro DrD. Asterion - Zlatá pavučina dále obsahuje aplikaci pravidel DrD (12 stran) a oopis reálií z tohoto modulu pomocí pravidel Dračího doupěte. Příloha: 8 kartiček asterionských platidel. Barevná mapa A2 s vyznačenými důležitými obchodními (karavanními a námořními) trasami. Obal s výběrem z ceníku.


Čas temna:
Krabice obsahuje především knihu s přepracovaným hlavním textem, kde jsou popsány základní informace o Asterionu. Součástí textu je i popis Dálav. Vedle toho zde naleznete tři dobrodružství, jež mohou pomoci při prvním hraní na Asterionu, Klíč bytostí astrálních, soubor map, aplikaci pravidel Dračího doupěte a rovněž CD s řadou doplňujících materiálů a bonusů. Modul je prodáván s prozatímním CD, finální verze bude distribuována po dokončení aplikací pravidel k DrD+, pravděpodobně na podzim 2006. Nastal čas změn. Pod povrchem doutnají spory mnoha různých uskupení, která na sebe chtějí strhnout co největší moc. Skřeti a jejich spojenci shromažďují vojska k mohutnému úderu, který má smést vetřelce ze severu zpět do moře. Nastává nový věk a jeho dotyk brzo pocítí každý... Hráči mají prakticky nekonečně možností vybrat si, na čí straně budou v nastávajících časech stát. Mohou se připojit k silám Čtyř království i k silám Khara Démona a jeho děsivých přisluhovačů. Stejně tak si však mohou zvolit nějakou další organizaci nebo skupinu a hájit její zájmy či se vydat svou vlastní nezávislou cestou. Mohou se stát hrdiny ve službách Sedmnácti bohů i Temné desítky, mocnými kouzelníky, nepolapitelnými agenty tajných služeb či pátrači po pozůstatcích dávné civilizace Arvedanů. Jejich putování je může zavést od vlhkých tropických džunglí přes travnaté savany a zrádné pouště až na vrcholky majestátných hor nebo neméně majestátnou hladinu oceánu.Falešná apokalypsa:
Hlavní text (80 stran)
Vše o magii, o jejím čerpání a používání, způsoby sesílání kouzel a jiné projevy magie (magické anomálie, zřídla a talenty, stvořené artefakty, magické nemoci, apod.), magické instituce, magie různých ras, psionika, Pět ran krvavých (překlad části Proroctví pouštních elfů).

Klíč bytostí astrálních (16 stran)
Pomocníci magiků - 15 myšlenkových bytostí.

Čarodějův učeň (44 stran)
Dobrodružství pro DrD.

Aplikace pravidel DrD 1.6 (24 stran)
Nové povolání psionik, popis reálií z tohoto modulu pomocí pravidel Dračího doupěte.

+ Obal s černobílou mapou zahrady Univerzity magie v Albireu, barevným i černobílým plánkem věže mága Etuxberta a jejím popisem.Za závojem stínů:
Modul obsahuje dvě velké části - Stínový svět a Přírodu.

V části o Stínovém světě naleznete popis organizace mnichů Subotam (i s mapou a podrobným popisem jednoho z jejich klášterů - Daine), lovců přízraků, Vnějšího světa nebo tajemného města na pomezí světů Axary. Dozvíte se o fungování a rozdělení Stínového světa i o jeho obyvatelích, a získáte tak ve Stínovém světě nové originální prostředí pro vaše hry.

V části věnované Přírodě se dočtete o druidech a jednotlivých druidských směrech (zjistíte, že nejen lesy, ale např. také hory, moře, stepi, Podzemní říše a dokonce i města mají své druidy), šamanech a jejich umění. Odhalíte tajemství přírodní (tzv. salové) magie, která vychází z moci duchů přírody - salů.

Nechybí ani tématicky laděné povídky, popisy zvířat a rostlin a mnoho dalších užitečných informací, které využijete při svých hrách nejen na Asterionu.

Součástí modulu je velké detektivně laděné dobrodružství Tajemství Dubu. Toto dobrodružství je hodně založené na procítěném hraní postav a i když jej budete hrát vícekrát, pokaždé může být jiné.

K dobrodružství je přiloženo také dvacet kartiček postav s ilustracemi, které je možné využít i při dalších fantasy hrách na hrdiny.

Modul dále obsahuje barevnou mapu Lendoru formátu A2 a CD s aplikacemi pravidel DrD a DrD+.
Poslední komentáře
11.03.2016 14:55:07: www.cesky-parfem.cz Uniq parfémy
17.06.2012 18:27:56: www.penzijni-pripojisteni-info.cz/penzijni-pripojisteni axa penzijní připojištění
19.05.2012 15:00:07: www.ellis.cz
18.04.2012 18:13:57: Párty stany - prodej
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.