Garrettův web

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Zlodějské věcičky

Granáty a jim věci podobné

Tento článek se zaobírá různými granáty atd.
Jako první tu je normální vybuchující granát, vypadá jako železná koule s doutnákem, vevnitř je něco jako ohnivá hlína, jen trochu silnější , vevnitř můžou být i hřebíky atd. Náplň umí vyrobit alchymista na 3LVL, spotřebuje se na to:1 mag a 15 surovin základem je suché bláto, granát má měřitko 30/15/7/4/2/1, na černém trhu stojí asi 6 zlatých.

Potom je tu oslepující granát: vypadá jako protáhlá elipsa s doutnákem, vevnitř je speciální směs která při kontaktu se vzduchem vyblejske jako foťák jen o mnoho silněji:dokáže jí vyrobit každý alchymič na 4 LVL potřebuje:3 magy 20 surovin a základem jsou prdelky ze světlušek. past na oslepnutí je ODL-10-slepota na 6 kol/ slepota na 2 kola, na černém trhu stojí asi 8 zl.

Dýmovnice je vlastně takový válec z listí a mořeného plátna, po zapálení, dým naplní v pohodě prostor o velikosti chrámové lodi, dým nic nedělá jen vidíte asi jen na 30 coulů před sebe, dým je takový šedo-hnědý, dokáže ho vyrobit každý zloděj, alchymista nebo hraničář na 1 LVL. Stojí asi 1 zlatý.Je možné při výrobě do toho nacpat různé byliny, pak to může mít dávivý, oslepující i halucinogenní účinek.Jako inspirace mi posloužila dýmovnice z Asterion:Zlatá pavučina.
Poslední komentáře
12.02.2010 10:13:13: Garette pochybuji ze jsi nekdy nekoho zabil jses kokot. fakt piča
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.