Garrettův web

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Zlodějské věcičky

Krátké zlodějské čepele

Konečně nějaké pořádné vražedné nástroje.
Další moc vražedných nástrojů pravého zloděje se točí okolo dýk a krátkých čepelí a po již představené dýce kukri je možno narazit na další čepele které čekají na to až je zabodnete do svých obětí.

Jehlová dýka alias Šídlo má čepel o průměru asi 0,7 coulu a potřebuje velký kovářský talent ale to se vyplatí, je určena k pronikání kroužkovou zbrojí, kterou normální dýka neprojde a kterou mají na sobě snad všechny stráže takže se bude opravdu hodit,takže se KZ kroužkárny sníží na 3, není určena pro přímý boj protože by se mohla snadno poškodit ale na noční tiché akce je naprosto skvělá, má 4-2 -2 a když se s ní bráníte větší zbrani než krátký meč, tak je pravděpodobnost 33 % že se čepel zlomí.
Váží 4 mince a dá se koupit za 9 zlatých


Zubatá dýka alias Pilka se hodí především na zbroje koženého typu protože při zásahu je pravděpodobnost 30% že se zbroj poněkud rozpáře a KZ se sníží o 1, jinak má 2+2 -2, a když se trefíte s touto dýkou řeznou ranou na kůži a zraní aspoň za 1 život tak díky kuchnutí způsobí dýka krvácení na 1-6 kol, v každém kole se ztratí jeden život.


A poslední je vrhací dýka která je opatřena zpětnými háčky a je bez záštity takže umožňuje lepší let, má 2+1 -2, když jí zloděj hodí a trefí se maximálně za 5 životů tak dýka nezajela tak hluboko a je možné jí za 1 život vytáhnout( díky zpětným háčkům), ale když se zloděj trefí víc jak za 6 životů tak do těla dýka zajela celá a když se jí zasažený snaží vytáhnout tak se zraní za 1-6 životů a je ještě šance 50 procent že se dýku podaří vytáhnout. Váží 6 mincí a dá se pořídit za 5 zlatých.


Na závěr musím konstatovat že tyhle věcičky jsou pěkný sviňárny.
Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.